עורך דין הסכם מסחרי

עורך דין הסכם מסחרי – חובה לעשות הסכמים מסוג זה עם עורכי דין חוזים מסחריים שזהו תחום ההתמקצעות שלהם. עורך דין חוזים מסחריים בינלאומיים כמו גם עורך דין חוזה מסחרי בארץ

עורך דין חוזים מסחריים
עורך דין חוזה מסחר

עורך דין הסכם מסחרי – עורכי דין חוזרים מסחריים

הרצון להקים עסק מביא אנשים רבים להתקשר עם עורך דין הסכם מסחרי וכשאשר מדובר על עסק בינלאומי עורך דין חוזים מסחריים בינלאומיים המתמקצע בכך.  עורכי דין חוזים מסחריים יעזרו לכניסה חלקה ובטוחה לעולם המסחר.

עורך דין חוזה מסחריים לצידכם הוא הכרח אם אתם מתקרבים או בודקים כדאיות של הקמת עסק. למעשה עורי דין הסכם מסחר יוכלו לעזור לכם לתכנן את הצעדים הנכונים ולבנות את מגדל העסק עם יסודות בטוחים וחזקים.  אם הרעיון בנוי ויש לכם תוכנית לעסק מצליח וגם כשאתם בטוחים שתדעו  מאיפה להתחיל ואיך לתכנון ולעשות את הדברים, חשוב לקחת עורך דין הסכם מסחרי שיוכל לעזור לכם לראות את הבורות שלא ראיתם ולבטח אתכם במקומות שעליהם לא חשבתם. חשוב להבין שיש לקחת עו”ד חברות המתמחה במשפט המסחרי והעסקי כי זהו תחום שונה לגמרי מתחומי משפט אחרים ופעמים רבות ישפיע על האם עסק מצליח או נופל. החוזים שבונים את העסק הרבה פעמים מרימים אותו או מסבכים אותו ולכן יש לבצע עבודה מדויקת ויסודי, על מה חותמים ומול מי? האם יש לכם נקודות יציאה ועוד המון סעיפים שיש לתת עליהם את הדעת, לשנות למחוק או להוסיף בהתאם למצב וסוג העסק ומטרתכם.

עו”ד הסכם מסחר המתמקצע בתור עו”ד חוזים מסחריים:

כבר בתחילת הדרך בצד המשפטי של עולם המסחר אתם תפגשו בדילמות והרבה מידע ונתונים שיהיה עליכם להתמודד איתם. אין דילמה מסוג זה שלא יוכל עורך דין המתמקצע בתחום לעזור לכם, הן בגלל הניסיון הרב והבקיאות הגדולה בחוקים ובתקנות המשנים לעתים תכופות.  תפקידו של עוה”ד הוא לשמור על האינטרסים שלכם ולעזור לכם בכל דילמה והתלבטות שקשורה לעסק ושעתידה להיות. על עו”ד מסחר להכין חוזים לעסקאות ממון כמו גם הסכמי מייסדים של העסק או החברה ואף לעשות בשמכם עבודת שטח בבנקים כדי לקבל עבורכם את התנאים הטובים ביותר.  גם העובדים יזדקקו לחוזים מול החברה וכך ככול שהעסק יגדל ויעבוד בהיקף גדול יותר.

עו”ד מסחר וחברות קולודני: למה חשוב לשים לב?

עורכי דין חוזים מסחריים
עורך דין חוזים מסחריים

במשרדינו אנו פוגשים לא פעם שותפים לעסק, חברים, משפחה, שאינם מתקשרים בחוזה ביניהם. חלקם רצים עם החלום ומתחילים לעשות פעולות, לשכור צוות ולא מתעכבים על חוזה המסדיר ביניהם את זכויותיו של כל אחד ומקומו בעסק.  בין אם זה כי הם סומכים אחד על השני, על המשפחה, על החברות או על שיח ההדדי ואמון שמוביל אותם לוותר על שלב החוזה מול עורך דין.

מניסיון גם משפחות וחברויות של שנים נפגשות בדילמות, מהמרות ובעיות שונות כאשר נכנסים לעולם העסקים. הסיכוי לסכסוך גדל משמעותית כאשר אין חוזה מסודר וזאת גם ללא כוונה רעה מאף אחד מהצדדים. יש להבין שמעצם טבעם של הדברים להשתנות לכיוונים שונים, צרכים שונים ושאיפות שונות יש לשים על הנושא את הדעת ולמנוע סכסוך עתידי כמה שניתן.  רצונות אחרים יכולים להגיע עקב קשיים כלכליים של אחד או שני הצדדים או קושי כלכלי שהעסק נקלע בו.  ניתן לשכור עורך דין ששני הצדדים בחרו יחד ויוכל לייצג את השותפים ולהכניס בחוזה סעיפים ייחודים המותאמים אישית לרצונותיהם כמו גם בקשות מיוחדות של כל אחד מהם.  החוזה הוא עוגן חיובי המאפשר לצדדים במידה ויש מהמורה או קושי ביחסים העסקיים לחזור אל החוזה ולבדוק מה נכתב.

הסכם מסחרי הוא למעשה הסכם שבלעדיו מבחינה חוקית לא תצא השותפות העסקית לדרך באופן הנכון. מטרת ההסכם היא לבטא ולעגן את חובות והזכויות של כל אחד מהשותפים הנכנסים יחד לעסק. בנוסף לכך, יש לוודא כי בחוזה השותפות יש גם התייחסות למצבים עתידיים כמו זכאות עסקית של הצדדים אם החברה נהפכת  להיות ציבורית. בהמסכם זה יהיו סעיפים המתייחסים למצבים החברה נקלעת לצרות כאלו ואחרות ואיך יש לנהוג בזמן כזה. במידה ואתם זקוקים לעורך דין שילווה אתכם בחוזים מסחריים פנו אלינו בכל שלב בדרך ונעשה את המיטב על מנת לקדם את האינטרסים שלכם ולשמור על זכויותיכם. משרדנו עוסק בכל מה שקשור אל חברות ועסקים, עורך דין הסכם מקרקעין ונדלן.

עו"ד הסכם מסחר
עורך דין הסכם מסחרי

 

עורך דין הסכם מסחרי | עורך דין חוזים מסחריים בינלאומיים | עורכי דין חוזים מסחריים | עורך דין חוזה מסחרי

עורך דין מקרקעין קולודני

על משרד עורך דין מקרקעין – קולודני ושות’

משרד עורך דין מקרקעין ונוטריון קולודני ושות’ נוסד בשנת 2007 וייצג עד היום מאות לקוחות פרטיים ועסקיים במגוון רחב של תיקים וסוגיות משפטיות כגון מכר דירה, רכישת דירה, סוגיות במקרקעין וכיו”ב. המשרד מצטיין במאבק ללא פשרות עבור לקוחותיו, ובשירות מסור ואישי עד השלמת המשימה.

המשרד מעניק שירותים משפטיים במגוון תחומים כולל ייצוג בעסקאות מקרקעין, מכר ורכישת דירה וכן שירותי נוטריון:

5/5

למשרד מגוון לקוחות מתחומים שונים, היכנסו להמלצות הלקוחות כדי להתרשם מדעתם על משרד עורכי דין קולודני.

תחומי עיסוק

מאמרים

יצירת קשר

Call Now Button
שינוי גודל פונט
הגברת ניגודיות צבע
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום וברכה
אפשר לעזור?