קניית דירה או מכירתה הינה עניין מורכב וחשוב שתבחרו באדם הנכון אשר ילווה אתכם בתהליך זה כך שתוכלו להשלימו בבטחה. מחפשים עו”ד מקרקעין בתל אביב, במרכז הארץ או בכלל?

לעורך דין מקרקעין נעם קולודני, ניסיון עשיר בתחום מקרקעין ונדל”ן ובפרט, בייצוג רוכש או מוכר דירת מגורים. משרד קולודני נחשב למוביל מבין עורכי דין מקרקעין בתל אביב.

משרד עו”ד מקרקעין תל אביב – מעניק שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים מאזורים שונים בישראל ובמיוחד בערים ת”א, רמת גן, גבעתיים, קרית אונו, סביון, הרצליה, רמת השרון, וכפר שמריהו.

המשרד נותן דגש על סטנדרט שירות גבוה, טיפול אישי מוקפד, צמוד ואדיב לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים.

בחרו עורך דין מקרקעין בלב שקט

המשרד בעל ניסיון רב בעסקאות רכש דירה מקבלן ובהסכם מכר לרכישת דירה יד שנייה ומטפל בלקוחות פרטים בעסקאות לרכישת דירה הכוללות חריגות בנייה, בהן נדרש טיפול משפטי מורכב.

משרד עורכי דין מקרקעין עם ערך מוסף בשבילך

הכרות מעמיקה עם תחום התכנון והבנייה והתמודדות עם הקשיים שמערימות הרשויות המקומיות יוצרים ערך מוסף למשרד, שעושה שימוש בטכניקות משפטיות למזעור הסיכונים לטובת הלקוח ולעיתים אף בהסדרת חריגות הבנייה.

פתרון כולל בעסקאות מקרקעין

המשרד מעניק פתרון כולל ללקוחותיו בעסקאות מקרקעין על ידי מתן שירותים בכל ענייני המיסוי הרלבנטיים כגון מס שבח, היטל השבחה ומס רכישה.
כ עו”ד נדלן, נעם קולודני בעל רשת קשרים מקצועית עם שמאי נדל”ן מומחים ובעזרת חוות דעתם פונה אל הרשויות המקומיות כדי להפחית את גובה היטל ההשבחה גם אם כרוך הדבר בהגשת השגה וערר ודיונים בבית משפט לעניינים מקומיים.

טכניקות מקצועיות לניהול מו”מ – להשגת היעדים

עו”ד קולודני, בתור עו”ד מקרקעין ונדל”ן, מנהל מו”מ מול עורכי דין המייצגים צד שני, על ידי שימוש בטכניקות מקצועיות לניהול מו”מ, כדי להשיג את היעדים העיקריים ובכך משיג את סיום העסקה במהירות האפשרית. דרך פעולה זאת מקלה על כל הצדדים ומאפשרת מימוש מהיר ויעיל של העסקה.

מעוניינים בשירותים נוטריונים? >>

[Total: 2   Average: 4.5/5]