תחומי התמחות – משרד עו"ד קולודני

משרד קטן - שירות גדול

עורך דין תכנון ובניה

עו”ד תכנון ובנייה

משרד עו”ד קולודני ושות’ עשה לעצמו שם בתחום התכנון והבנייה, תוך דגש על ייצוג לקוחות מול ועדות התכנון והבנייה וועדות הערר. אנחנו מתמחים בהתנגדות לתוכניות בנייה הפוגעות בזכויותיהם של לקוחותינו.
אנחנו מתמקדים בשמירה על זכויותיכם ואיכות החיים שלכם במקרים בהם יזמים ושכנים מתכננים בינוי ופרויקטים פוגעניים, ויש לנו ניסיון רב בעצירת תוכניות מזיקות ומטרידות ושמירה על האינטרסים של לקוחותינו.

 קרא עוד…

עורך דין מקרקעין

עו”ד מקרקעין ונדל”ן

משרד עו”ד קולודני ושות’ מלווה יזמים ורוכשי נדל”ן במגוון עסקאות, ובהן פרויקטי תמ”א 38 ופינוי-בינוי, ייזום פרויקטים, עסקאות מכר יד שנייה ורכישת דירות ונכסים מקבלנים. בין אם אתם קונים או מוכרים, בעלי קרקע או יזמים, קבוצות רכישה או ועדי בתים, יש לנו ניסיון עצום באספקת המעטפת המלאה של צרכיכם במגעים עם קבלנים, לקוחות, מוכרים, קונים ומתווכים.

קרא עוד…

שירותי נוטריון

שירותים נוטריונים

במסגרת השירות הכולל ללקוח בייחוד לנוכח הצורך באישורים נוטריוניים שונים במסגרת עסקאות מכר, החלטנו על הקמת “המרכז הנוטריוני”. אנו ערוכים להנפקת אישורים נוטריונים באופן מיידי ויעיל לרבות הוצאת אישורי אפוסטיל מהיום למחר. בנוסף מתמחה המשרד בעריכת ייפוי כוח מתמשך במקום נוטריוני, המהווה כלי חדשני לטיפול במצבים מיוחדים שייפוי כוח נוטריוני לא מסוגל להתמודד עימם. כמו כן אנו מבצעים אישורים נוטריוניים לבנקים למשכנתאות, חברות בניה, ייפוי כח, צוואה נוטריונית, תרגומים נוטריונים מקצועיים וכיו”ב. לפרטים נוספים על שירותי המרכז הנוטריוני ומחירון שירותים עדכני ניתן לפנות לאתר המרכז הנוטריוני שלנו.

עורך דין מקרקעין

ליטגציה אזרחית ומסחרית

משרד עו”ד קולודני ושות’ מתמחה בהופעה מול ערכאות בית המשפט השונות במגוון תיקים ודיונים. בין היתר אנחנו מנהלים הליכים משפטיים מתחום המשפט האזרחי, מייצגים לקוחות בתביעות כספיות ומובילים מאבקים משפטיים-מסחריים עד השגת יעדיהם של לקוחותינו. 

קרא עוד…

ליקויי בנייה

תביעות ליקויי בניה

משרד עו”ד קולודני ושות’ מלווה לקוחות גם לאחר קבלת החזקה על דירה מהקבלן. אנחנו נעזרים במהנדסים ומומחים אחרים כדי לוודא שלקוחותינו יקבלו את הנכסים כשהם עומדים בתקנים וחפים מליקויים.
במקרים שבהם הקבלן לא עמד בחוזה, בין אם איחר במסירה או העביר לחזקתכם נכס פגום, אנחנו מפעילים כלים משפטיים עד מיצוי זכויותיכם, תיקון הליקויים והשגת פיצוי.

קרא עוד…

עורך דין מסחרי

עו”ד חברות

אנחנו מספקים מענה משפטי כולל לחברות בתחומי המשפט המסחרי ובתחומים נלווים כמו דיני עבודה ומיסוי מוניציפאלי. השותפים במשרד נהנים מעשרות שנות ניסיון מצטברות בעולם הניהול העסקי, ומתמחים בפתרונות יצירתיים לבעיות המורכבות של עסקים בישראל. 

קרא עוד…

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום וברכה
אפשר לעזור?
Call Now Button