סכסוכי שכנים בגבעתיים – עו"ד מומחה לתכנון ובניה והתנגדויות לתכניות בנייה בגבעתיים

עורך דין נעם קולודני בעל מומחיות בתחום תכנון ובניה ובייחוד, בתחום ההתנגדויות לבניה וסכסוכי שכנים בגבעתיים. למשרד עורכי דין קולודני ידע וניסיון מעשי רב שנים לצד תשתית מקצועית רחבה, הכוללת שיתופי פעולה עם משרדי אדריכלים, שמאים וחברות פיקוח וניהול, ומאפשרת למשרד להעניק ללקוחותיו פתרון כולל במקצועיות וביעילות. לאורך שנים משרת המשרד סוגים שונים של לקוחות בגבעתיים: קבוצות רכישה, יזמי נדל"ן ולקוחות פרטיים. 

 

התקשרו עכשיו לעו"ד נועם, 03-6441175 (לחצו מניידים)
על מנת שגם אתם תוכלו להנות מהשרות המקצועי ביותר!

משרד עורכי דין קולודני מתמחה במגוון תחומים:

 • סכסוכי שכנים בגבעתיים
 • פרוייקטי פינוי בינוי בגבעתיים
 • תמ"א 38 בגבעתיים
 • הסרת חריגות בנייה והגשת התנגדות לתב"ע
 • עסקאות קומבינציה
 • הרחבת זכויות בנייה לפי זכויות קיימות בתכנית בניין עיר (תב"ע)
 • הגדלת זכויות בנייה בהפקדת תב"ע חדשה ובהפקדת תכנית בניין מקומית

עו"ד נעם קולודני עוסק במקביל, בייצוג תושבי הישובים היהודים ביהודה ושומרון,
בין היתר: בית אל, אורנית, אלפי מנשה, אריאל, מעלה אפריים וישובים נוספים באזור,

בעררים בענייני תכנון ובניה (התנגדות לתוכנית בניין עיר).

עו"ד נעם קולודני עושה כן בהצלחה מרובה, וזאת בפני ועדת ערר בבית אל – מת"ע מועצת התכנון העליונה באיו"ש. זהו תחום התמחות ספציפי הכרוך בדין הירדני ועוסק רובו ככולו בסוגיות תכנון ובניה באיו"ש.


עו"ד קולודני בעל ידע עשיר בטכניקות משפטיות לצמצום הסיכונים לטובת הלקוח ובהסדרת חריגות הבנייה והמשרד טיפל בלקוחות פרטיים רבים שרכשו או מכרו דירה שדרשה טיפול משפטי בחריגות בנייה.

נסיון עשיר בתחום הנדל"ן, תכנון ובניה וסכסוכי שכנים בגבעתיים

אם אתם מחפשים עו”ד תכנון ובנייה בגבעתיים, משרד עורכי דין קולודני טיפל באינספור תיקים, ובעל נסיון של שנים בטיפול במגוון עסקאות נדל"ן בתחומי התכנון והבנייה לרבות התחומים שהזכרנו.

טרם ייסד את משרד עורכי הדין, שימש עורך הדין קולודני כמנכ"ל חברת "רקיע" המתמחה בצילומי אוויר למטרת סקרי נכסים, איתור חריגות בנייה ותכנון עתידי של שטחים לא בנויים לפי תב"ע קיימת דבר שמעניק לו ידע מעמיק בענייני חריגות בניה והתנגדויות לבניה. זהו ניסיון נדרש ייחודי שקשה למצוא אצל עורכי דין אחרים בתחום.

לפניכם מספר דוגמאות מתיקים שניהל המשרד, תיקים בהם הובלנו להצלחה!

 • אחד מלקוחות המשרד רכש בניין המוגדר כבניין לשימור. משום שהבניין היה מוזנח ודרש שיפוץ משמעותי לפני שהיה אפשר להתגורר בו, עיריית תל-אביב יפו דרשה מהלקוח להשקעה כספית גדולה לשימור המבנה ההיסטורי. הלקוח שכר את שירותי עורך הדין קולודני כדי לנהל מו"מ מול עיריית תל אביב. שיתוף פעולה עם משרד אדריכלים אפשר את הגשתה של תכנית בניין חדשה.
  בשורה התחתונה:
  המו"מ מול עיריית ת"א הסתיים בהסכמת העירייה להעניק תמורה ללקוח בגין ההשקעה – קומה נוספת לבניין.
 • אחת מלקוחות המשרד, קבוצת רכישה, פנתה לעורך הדין קולודני בבקשה לייצוג בעסקת קומבינציה ולנהל מהלכים משפטים מול הרשות המוניציפאלית כדי לממש זכויות בנייה לפי תב"ע קיימת. בשלב ראשון של העסקה, נבנה מתווה העסקה ונערכו סדרת ההסכמים עד לחתימת שני הצדדים.
  בשורה התחתונה:
  בשלב שני, לאחר השלמת העסקה, זכתה קבוצת הרכישה לתוספת יחידת דיור על גג הבניין.
 • עורך דין קולודני ייצג קבוצת רכישה ברכישת מגרש ובהקמת סידרה של בתים פרטיים. התמודדות עם עבודות בנייה בהיקפים גדולים חושפת את הלקוח לסיכונים פיננסיים ולכן יש צורך בצמצום הסיכונים על ידי הסדרת היחסים מול הקבלן.
  בשורה התחתונה:
  המשרד פעל לא רק לקביעת מועדי תשלום לפי התקדמות הבנייה, אלא גם פעל כדי להבטיח את התקדמות הביצוע לאורך כל תהליך הבנייה. לשם כך, המשרד יצר שיתוף פעולה עם חברת פיקוח וניהול. הבנייה התקדמה בקצב המתוכנן ובסיומה זכה המשרד למכתב תודה מחברי קבוצת הרכישה.

  התקשרו עכשיו לעו"ד נועם, 03-6441175 (לחצו מניידים)
  על מנת שגם אתם תוכלו להנות מהשרות המקצועי ביותר!

סובלים מסכסוכי שכנים בענייני תכנון ובנייה? קראו עוד על סכסוכי שכנים בערים נוספות:

עורך דין מקרקעין קולודני

על משרד עורך דין מקרקעין – קולודני ושות’

משרד עורך דין מקרקעין ונוטריון קולודני ושות’ נוסד בשנת 2007 וייצג עד היום מאות לקוחות פרטיים ועסקיים במגוון רחב של תיקים וסוגיות משפטיות כגון מכר דירה, רכישת דירה, סוגיות במקרקעין וכיו”ב. המשרד מצטיין במאבק ללא פשרות עבור לקוחותיו, ובשירות מסור ואישי עד השלמת המשימה.

המשרד מעניק שירותים משפטיים במגוון תחומים כולל ייצוג בעסקאות מקרקעין, מכר ורכישת דירה וכן שירותי נוטריון:

5/5
עורך דין
יצירת קשר

למשרד מגוון לקוחות מתחומים שונים, היכנסו להמלצות הלקוחות כדי להתרשם מדעתם על משרד עורכי דין קולודני.

תחומי עיסוק

מאמרים

יצירת קשר

חיפוש באתר

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום וברכה
אפשר לעזור?
Call Now Button