וילות אירוח מטרידות – המטרד מספר 1 – כיצד להתמודד עם שכנים מרעישים והשכרה לא חוקית של וילות לאירועים

שכנים מרעישים בוילות אירוח פירטיות
שכנים מרעישים בוילות אירוח פירטיות

לאחרונה הפך העניין של וילות אירוח למטרד שכנים מרעישים אשר משליך על בתי השכנים, הצמודים ובאופן ההופך את החיים בסביבתם לבלתי נסבלים.
התופעה גורמת לרעש מהשכנים מאותם עסקים לא חוקיים בשכונת מגורים שמביאים לאיכות חיים ירודה.

חשוב שתדעו שיש מה לעשות כנגד זה – אך הפעולה חייבת להיות אגרסיבית ובאפיק הנכון. משרדנו מטפל באופן שוטף בחיסול מטרדי וילות להשכרה קצרת טווח לאירועים שכאלו.

התמודדות משפטים עם שכנים מרעישים

דוגמה להתנהלות כזו היא בת.א. 66454-08-21  (שלום חיפה) באשר לוילה מטרידה שכזו בישוב זכרון יעקב.

במקרה שם דובר בהשכרה לא חוקים, לטווח קצר, של וילות לאירועים, ובבינוי עברייני של בריכות שחיה ומבנים נלווים. הועדה המקומית לתו"ב "גררה" רגליה, משיקולים לא ברורים ורק בעקבות הגשת התביעה נגדה הגישה כתב אישום נגד אותם עסקים בלתי חוקיים בשכונת מגורים שהפעילו את הוילה. ההתנהלות הזו, היא תוצר לוואי נוסף של תקופת הקורונה, בה לא רק שנחסמו אפשרויות הבילוי בחו"ל, אלא גם המלונאות והתיירות הפנימית בישראל הפכו לקשים יותר.

מבנים לאירועים בשכונת מגורים וניהול עסקים לא חוקיים בשכונת מגורים הפכו למכת מדינה, שנתקלים בה בכל אזור ובכל תחום והדרך היחידה להתמודד מולה היא בהתנהלות משפטית אגרסיבית.

ליווי משפטי עם מטרדי שכנים מרעישים ווילות אירוח בשכונת מגורים

שכנים מרעישים בוילת אירוח באיזור מגורים
שכנים מרעישים בוילת אירוח באיזור מגורים

הליווי המשפטי, של משרדנו כולל ליווי משפטי מול הרשות והוועדה המקומית לתו"ב ורשות מקרקעי ישראל, ליווי משפטי למניעת המטרד אותו יוצרים שכנים מרעישים, מוילות האירוח.

שיטת הפעולה ברוב וילות הללו זהה: בינוי עברייני והתאמת המבנה לאירוח קבוצות אורחים גדולות, פרסום נרחב והשכרה מאסיבית של המבנה לתקופות קצרות למסיבות ולמשפחות גדולות. דבר היוצר פגיעה בפרטיות, ברווחה, באיכות החיים, ובקניינם של השכנים הסמוכים. במקביל, ורק בכדי לדחות את הקץ, נעשה ניסיון הכשרה של הבינוי העברייני בועדה המקומית לתכנון ובניה  ובועדת הערר המחוזית.

התוכניות התקפות במקרקעין ( "תב"ע") על פי רוב לא מאפשרות את השימוש המלונאי קצר המועד ולעתים קרובות גם לא את הבנייה המבוקשת.

הדרך היחידה להתמודד עם מטרדים אלו הינה בהתנהלות משפטית מהירה ואגרסיבית מול הועדה המקומית ומול בעלי המקרקעין עצמם, בכדי לחדול את המטרד באיבו.

הנה כתבה שפורסמה בנושא שכנים מרעישים והשכרה לא חוקית של וילות לאירועים במאקו

הכתבה מתארת את הסבל הרב שחווים התושבים שבחרו לחיות במקום שקט, בסביבת מגורים נעימה עם צביון מסויים ולפתע גילו שבעל הוילה החליט להפעיל שם עסק בלתי חוקי להשכרה לא חוקית של וילה לאירועים.

בכתבה ניתן לראות את אוזלת היד של הרשויות, המשטרה וכל גופי האכיפה אשר אינם מצליחים לפעול כנגד אותה וילה ואורחיה שעורכים אינספור אירועים בשכונת מגורים וגורמים לרעש מהשכנים.

עתירה משפטית להתמודדות עם שכנים מרעישים מוילת אירוח באיזור מגורים
עתירה משפטית להתמודדות עם שכנים מרעישים מוילת אירוח באיזור מגורים

מה לעשות אם אתם סובלים ממטרד של שכנים מרעישים ווילות אירוח לאירועים בשכונת מגוריכם?

משרדנו בעל ניסיון עשיר בטיפול במטרדים על ידי ביצוע פעולות מהירות, חדות ואגרסיביות לתקוף את הנושא של שכנים מרעישים משפטית כך שהתופעה תיפסק במהירות המירבית.

צרו עימנו קשר בטלפון: 03-6441175 ונשמח לסייע גם לכם.

עורך דין מקרקעין קולודני

על משרד עורך דין מקרקעין – קולודני ושות’

משרד עורך דין מקרקעין ונוטריון קולודני ושות’ נוסד בשנת 2007 וייצג עד היום מאות לקוחות פרטיים ועסקיים במגוון רחב של תיקים וסוגיות משפטיות כגון מכר דירה, רכישת דירה, סוגיות במקרקעין וכיו”ב. המשרד מצטיין במאבק ללא פשרות עבור לקוחותיו, ובשירות מסור ואישי עד השלמת המשימה.

המשרד מעניק שירותים משפטיים במגוון תחומים כולל ייצוג בעסקאות מקרקעין, מכר ורכישת דירה וכן שירותי נוטריון:

5/5
עורך דין
יצירת קשר

למשרד מגוון לקוחות מתחומים שונים, היכנסו להמלצות הלקוחות כדי להתרשם מדעתם על משרד עורכי דין קולודני.

תחומי עיסוק

מאמרים

יצירת קשר

חיפוש באתר

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום וברכה
אפשר לעזור?
Call Now Button