נוטריון ברמת גן – שירותים נוטריונים ותרגום נוטריוני ברמת גן, תל אביב והמרכז

זקוקים לשירותי נוטריון ברמת גן, תל אביב או המרכז ?

צריכים אישור נוטריון, אישור תרגום נוטריון, אישור נוטריוני ליציאה מהארץ או תרגום מסמכים על ידי נוטריון ברמת גן תל אביב או המרכז ? הגעתם למקום הנכון ! "המרכז הנוטריוני" מתמחה במתן שירות אמין, יעיל, מקצועי ומקיף תוך התאמת שירותי נוטריון באופן אישי לכל לקוח כבר משלב הבירור הראשוני. המרכז מנוהל ע"י עורך דין ונוטריון עמוס אילן, בעל ותק של יותר מ-15 שנים כעורך דין.

מה זה אישור נוטריון?

לפי חוק הנוטריונים (שחוקק בישראל בשנת 1976), נוטריון הוא עורך דין בעל ותק של למעלה מעשר שנים, אשר הוסמך לתפקיד זה ע"י ועדה מיוחדת. בסמכותו לאמת, לאשר ולערוך מסמכים משפטיים הדורשים זאת בחוק. מסמכי הנוטריון מיועדים לשמש כראיה בבתי משפט או בפני רשויות אחרות, הן בישראל והן מחוץ לה, ואישור נוטריון או חתימתו של נוטריון מוסמך נחשבים כתעודה ציבורית לאישור זהותו של החותם או לכך שהמסמך נחתם מרצונו החופשי של החותם.

אישור תרגום נוטריון ברמת גן
אישור תרגום נוטריון ברמת גן

מה זה אישור תרגום נוטריון?

תרגום נוטריוני נדרש פעמים רבות כאשר רוצים להגיש מסמך ישראלי במדינה אחרת, או כאשר רוצים להציג מסמך ממדינה אחרת בישראל. אישור תרגום נוטריון הוא מסמך מתורגם שקיבל את אישורו של נוטריון מוסמך לכך שתוכנו תורגם בצורה מדויקת ומעביר באופן מדויק את כל מה שנכתב במסמך המקורי.

המרכז הנוטריוני בעל ניסיון רב בתרגום תעודות שונות, מסמכים רפואיים ואישורים שונים כגון: תעודת נישואין, תעודת גירושין, תעודת בגרות, גיליון ציונים, אישור זכאות לתואר, תעודת יושר, אישורים של משרד הפנים (תרגום תמצית פרטים ועוד), רישיון נהיגה, תרגום חשבונות בנק, תרגום חשבון ארנונה, תרגום חשבון חשמל, אישורי כתובת ועוד.

את האישור יכול לתת רק נוטריון מוסמך, הבקיא בשפת המקור שבה נכתב הטקסט ובשפת היעד שאליה תורגם. חשוב לדעת, שהנוטריון לא חייב לבצע את התרגום בעצמו, ומספיק שהוא יבחן את שני המסמכים (המקורי מול המתורגם) וייתן את אישורו על מלאכת התרגום.

במקרים בהם נדרש תרגום בשפה שאינה מוכרת ע"י הנוטריון, ניתן להיעזר במתרגם מקצועי אשר חותם על הצהרת מתרגם בפני הנוטריון.

אישור נוטריוני ליציאה מהארץ - נוטריון ברמת גן
אישור נוטריוני ליציאה מהארץ – נוטריון ברמת גן

מתי נדרש אישור נוטריוני ליציאה מהארץ?

הצורך באישור נוטריוני ליציאה מהארץ מתעורר כאשר קטין מבקש לצאת מהארץ בנוכחות אחד מהוריו בלבד, בנוכחות מבוגר שאינו אחד מהוריו, או בגפו. במרבית מדינות העולם שלטונות ההגירה במעברי הגבול מחמירים את בדיקותיהם לגבי קטינים מתחת לגיל 18, וזאת בשל חשש מפני חטיפת ילדים. על מנת למנוע סירוב כניסה, או עיכובים רבים ועוגמת נפש בשדה התעופה, משרד החוץ ממליץ לקטינים להצטייד באישור נוטריוני מתאים במקרים בהם קטין יוצא מהארץ לבדו או בלי אחד מהוריו. כאשר הורי הקטין גרושים ואחד מהם מעוניין לצאת עם הקטין מהארץ, יש צורך באישור של בן הזוג הנוסף. אישור זה דורש כמובן בדיקה וחתימה בידי נוטריון מוסמך.

למה דווקא המרכז הנוטריוני – שירותי נוטריון ברמת גן?

עבודת הנוטריון הינה מקצועית, קפדנית ומדוייקת. אצלנו במרכז הנוטריוני תקבלו יחס אישי וליווי צמוד ומקצועי הכולל הדרכה כבר משלב הבירור הראשוני – כדי להבטיח שלא תאבדו זמן וכסף יקרים על המסמכים הלא נכונים או על האישור הלא נכון.  

אישור נוטריון ברמת גן
אישור נוטריון ברמת גן

"המרכז הנוטריוני" הוא הזרוע המקצועית לשירותי נוטריון שפועלת תחת משרד עורכי דין נעם קולודני ושות'. מתן שירות נוטריוני דורש כמעט תמיד פגישה אישית עם הלקוח לצורך חתימה על מסמכים ולצורך זיהוי הלקוח בידי הנוטריון, שהיא חלק חשוב והכרחי בהליך החתימה.

לשם כך, בחרנו למקם את משרדינו בלב מרכז העסקים של ישראל, בקומה ה-42 של מגדל משה אביב ברמת גן, מיקום המאפשר הגעה נוחה מצירי תנועה רבים (ואף קרבה לתחנת רכבת ותחנות אוטובוס) עבור קהל לקוחותינו. יתרון זה מאפשר לנו לספק שירות מהיר ויעיל למספר רב מאוד של לקוחות הפוקדים את משרדינו יום יום לצורך קבלת שירות נוטריוני מעולה.

שירותי נוטריון ברמת גן אקספרס

צריכים נוטריון בתל אביב ובמרכז? המרכז הנוטריוני מספק שירותי תרגום נוטריוני אקספרס, מהיום להיום מתוך הבנה שבעולם של היום הלקוחות נדרשים לשרות מהיר ויעיל, תוך שמירה על דיוק ומקצועיות.

כל שעליכם לעשות הוא להעביר אלינו את המסמך המקורי שתרגומו נדרש ואנו נוציא, לאחר אישור הצעת מחיר, תרגום נוטריוני מאושר, מדוייק ומעל הכל – מהיר.

תרגום מסמכים נוטריון ברמת גן
תרגום מסמכים נוטריון ברמת גן

נוטריון בתל אביב: בין השירותים שלנו

התרגום כולל בין היתר תעודות כגון: תמצית רישום, תעודת לידה, תעודת פטירה, תעודות נישואין, תעודת גירושין, תעודת בגרות, צו קיום צוואה, מסמכי ירושה, מסמכי חברה, הסכמים.

המרכז הנוטריוני מתמחה במתן תרגומים ואישורים נוטריונים לתרגום מסמכים.
תרגומים נוטריונים נדרשים לעיתים קרובות למטרות שונות כגון נישואים אזרחיים בחו"ל, בקשות לאזרחויות זרות, הגירה לחו"ל ועוד.

מוטב לשלוח עותק המסמך בדוא"ל למשרדנו, לצורך קבלת הצעת מחיר מפורטת. לאחריה, ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי ולקבל את המסמך באמצעות שליח.

משרדנו מתמחה במתן שירותים נוטריונים לתרגום מסמכים כגון:

אישור תרגום נוטריון ברמת גן
אישור תרגום נוטריון ברמת גן

תרגום תמצית רישום,  תרגום תעודת לידה, תרגום תעודת פטירה, תרגום תעודת נישואין, תרגום תעודת גירושין, תרגום דרכון, תרגום תארים אקדמאים, תרגום תעודת בגרות, תרגום תעודת מקצוע, תרגום גיליון ציונים, תרגום תעודת הצטיינות, תרגום פסק דין, תרגום פסק דין רבני, תרגום פסק דין מבית משפט לענייני משפחה, תרגום צו קיום צוואה, תרגום מסמכי ירושה, תרגום אישור רפואי, תרגום תעודה רפואי, תרגום תעודת יושר,  יפוי כח, תרגום כתב תביעה, תרגום כתב תשובה, תרגום תצהיר, תרגום פרוטוקול, תרגום תעודת שחרור מהצבא, תרגום תעודת התאגדות, תרגום תזכיר חברה, תרגום תקנון חברה, תרגום חוזה, תרגום הסכם שכירות, תרגום הסכם מכר, תרגום הסכם ממון, תרגום תעודת זהות, תרגום רשיון נהיגה ועוד.
למוסדות וגופים שונים דרישות שונות בנוגע לסוג האישור הנוטריוני הנדרש. לכן, על מנת לחסוך זמן ועלויות יש לברר את הנושא לפני תרגום המסמך.

מה ההבדל בין  אישור נוטריון לנכונות תרגום לבין אישור נוטריון להצהרת מתרגם?

אישור נוטריון לנכונות תרגום מהווה הוכחה לכך שהתרגום נאמן למקור. בכדי שנוטריון יוכל לתת אישור מהסוג הזה, עליו להיות בקיא בשפת המקור (השפה בה מסמך המקור נכתב) ובשפת היעד (השפה אליה מתרגמים את המסמך).
אישור נוטריון להצהרת מתרגם מאשר כי המתרגם הצהיר בפני הנוטריון כי הוא (המתרגם) בקיא בשפת המקור ובשפת היעד וכי תרגם את המסמך באופן הנאמן למקור.
משרדנו מתמחה במתן שירותים נוטריונים / אישורים נוטריונים לנכונות תרגום מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית. במקרה של תרגום מסמכים בשפות אחרות מלבד אנגלית ועברית, כגון, צרפתית, איטלקית, רוסית, אוקראינית, ערבית, גרמנית, ספרדית, פולנית, יפנית, סינית, פרסית, תורכית, הולנדית, בולגרית, יוונית, הונגרית, שבדית,  צ'כית ופורטוגזית, משרדנו מספק אישורים נוטריונים לתצהיר מתורגמן.

מחלקת השירותים הנוטריונים מנוהלת ע"י עו"ד ונוטריון עמוס אילן, עו"ד מוסמך משנת 2003. המשרד דוגל בשירות אישי, מהיר ויעיל תוך מתן פתרון כולל ומקצועי ללקוח.

המרכז הנוטריוני ממוקם בלב הסיטי של ר"ג, בבניין חניון המאפשר גישה נוחה ומהירה.

מקצועיות חסרת פשרות

המרכז הנוטריוני מספק את כלל שירותי הנוטריון ובכלל זה אישורים נוטריונים, תרגומים נוטריונים אישורים נוטריונים לצורך נטילת משכנתאות בנקאיות וכיוב'.

בין שירותי המרכז הנפוצים: ייפוי כוח מתמשך, ייפוי כוח נוטריוני, אישורי העתק נאמן למקור, צוואות נוטריוניות, הסכמי ממון, תצהיר נוטריוני, אישור חיים, אישור העדה של מסמך סחיר, אימות חתימה, אישור תרגום ועוד.

המרכז הנוטריוני, שירותי נוטריון ועריכת דין

חטיבת שירותים נוטריונים מנוהלת על ידי עו"ד ונוטריון עמוס אילן, עו"ד מוסמך משנת 2003.

משרדנו ממוקם בלב מרכז העסקים של ישראל, במגדל משה אביב קומה 42, רח' ז'בוטינסקי 7 רמת גן. במקום חניונים רבים וכן גישה נוחה מכל צירי התנועה המרכזיים, בסמיכות לנתיבי איילון, לתחבורה ציבורית (מרחק 5 דקות הליכה מתחנת רכבת מרכז "סבידור" ובסמוך לתחנות אוטובוס לכל הכיוונים) משרדינו מקפיד על מתן שרות זמין, יעל ומדוייק לכלל הנדרשים לשרותיו.

נוטריון ברמת גן - צוואה נוטריונית
נוטריון ברמת גן – צוואה נוטריונית

ייפוי כוח מתמשך – כלי חדש ויעיל

ייפוי כוח מתמשך הוא כלי חשוב המאפשר לאדם לקבוע כיצד ייראו חייו, הטיפול ברכושו וכן כיצד יתקבלו החלטות עתידיות לכשיאבד את כושרו לקבל כאלה. המשמך מאפשר לכל אדם בגיר (מעל גיל 18), לקבוע על ידי מי ובאיזה אופן יטופלו ענייניו בעתיד כאשר לא יוכל לטפל בכך בעצמו, זאת בתנאי שהוא מבין את המשמעות, המטרות והתוצאות של מתן ייפוי הכוח המתמשך. כלי זה יעיל במיוחד מאחר וייפוי כוח רגיל מתבטל ברגע שמייפה הכוח מאבד את כושרו.

מעוניינים במידע נוסף אודות נוטריון ברמת גן והמרכז?

מחירון שירותי נוטריון של משרד המשפטים – לחצו כאן

מידע אודות חוק הנוטריונים – לחצו כאן

מעוניינים בשירות נוטריוני מהיר?

צרו עימנו קשר בכל שעה: 03-6441175 או לחצו כאן ליצירת קשר2

עורך דין מקרקעין קולודני

על משרד עורך דין מקרקעין – קולודני ושות’

משרד עורך דין מקרקעין ונוטריון קולודני ושות’ נוסד בשנת 2007 וייצג עד היום מאות לקוחות פרטיים ועסקיים במגוון רחב של תיקים וסוגיות משפטיות כגון מכר דירה, רכישת דירה, סוגיות במקרקעין וכיו”ב. המשרד מצטיין במאבק ללא פשרות עבור לקוחותיו, ובשירות מסור ואישי עד השלמת המשימה.

המשרד מעניק שירותים משפטיים במגוון תחומים כולל ייצוג בעסקאות מקרקעין, מכר ורכישת דירה וכן שירותי נוטריון:

5/5
עורך דין
יצירת קשר

למשרד מגוון לקוחות מתחומים שונים, היכנסו להמלצות הלקוחות כדי להתרשם מדעתם על משרד עורכי דין קולודני.

תחומי עיסוק

מאמרים

יצירת קשר

חיפוש באתר

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
שלום וברכה
אפשר לעזור?
Call Now Button