לוגו גלובס - כתבה אודות משרד עו

פורסם בתאריך 15.07.17

בכפר-סבא ובהרצליה הם הצליחו לבלום (זמנית) את תוכניות המתאר ■ ברמת השרון ובגבעתיים הם נלחמים בהדתה במערכת החינוך ■ וגם בנתניה ובחדרה הרוחות סוערות ■ דוח מיוחד על האנשים שמניעים את המחאה נגד העיריות שלהם


לוגו גלובס - כתבה אודות משרד עו

פורסם בתאריך 04.06.18

בתביעה שהוגשה נגד חברת אמות המחזיקה ומנהלת את קניון אורות באור-עקיבא, טוען בעלים של משרד בן 200 מ”ר בתוך הקניון כי הזכויות בשטחים המשותפים שייכות גם לו. אמות: ”מדובר בבעל משרד קטן המנסה לגרום לאמות לרכוש את משרדו בסכום מופרך”


לוגו גלובס - כתבה אודות משרד עו

פורסם בתאריך 01.05.12

על דבר אחד אין ויכוח: מבנה המשטרה ברחוב דיזנגוף בתל אביב יושב על קרקע שהוגדרה “אדמות ממשלה” ■ אבל בעוד המדינה החליטה למקסם רווח ולבנות במקום מלון ודירות, העירייה והשכנים מקווים לשימוש הציבור בבית שגם כיכב בסדרת חסמבה.


לוגו גלובס - כתבה אודות משרד עו

פורסם בתאריך 11.02.13

משרד הביטחון: “חברת צמח המרמן בנתה חמש קומות באלפי מנשה ללא היתר בנייה” בעוד היתר הבנייה המקורי כלל 24 דירות בשני מבנים מחוברים בני 6 קומות, החברה הקימה 48 דירות בשני בניינים נפרדים בני 8 ו-9 קומות.


לוגו גלובס - כתבה אודות משרד עו

פורסם בתאריך 17.01.16

“לא כל הנוצץ” – אודות ערר שהגיש משרד עו”ד קולודני כנגד גינדי – הקטנת שטחי מעברים, מרחבים מוגנים נעולים, ואפילו צווי הריסה לבנייה בלתי חוקית. קניון הזהב בראשל”צ מתרחק מימי הזוהר ובעלי החנויות תוקפים את חמדנות הבעלים המנסים למקסם כל מ”ר.


לוגו גלובס - כתבה אודות משרד עו

פורסם בתאריך 10.02.16

קרית אונו: ועדת הערר הפחיתה קומות בפרויקט תמ”א 38 של הריסה ובנייה – הפרויקט שהתכווץ: ועדת הערר המחוזית קיבלה ערר שהגישו תושבים בקרית אונו נגד מימוש פרויקט תמ”א 38 ברחוב מוניטיפורי בעיר, שיזמה חברת אשדר.


לוגו דה מרקר - כתבה אודות משרד עו

פורסם בתאריך 01.07.12

מעסיקים משתמטים מתשלום פיצויים לדרום סודאנים – בעקבות גירושם מישראל, מבקשי המקלט מדרום סודאן זכאים על פי חוק לתשלום זכויות סוציאליות ולפיצויי פיטורים ■ איתן מזרחי, מעסיק של דרום סודאני שגורש: “האנשים האלה באים לעשות סיבוב.


לוגו כלכליסט - כתבה אודות משרד עו

פורסם בתאריך 26.04.16

ועדת הערר במחוז מרכז: בקניון הזהב מתבצע שימוש חורג של אלפי מ”ר – ועדת הערר קיבלה את טענות הסוחרים וקבעה כי החברה בבעלות האחים משה ויגאל גינדי הסבה מקלטים ומרתפים לשימוש מסחרי ומרחבים מוגנים לחדרי קירור ומחסנים ללא היתר.


לוגו גלובס - כתבה אודות משרד עו

פורסם בתאריך 20.12.15

זכויות הדייר יציבות הבניין – מהנדס חיצוני קבע שבנייה שביצע דייר על גג בת”א חורגת מהעומס המותר, ערכאות משפטיות חייבו להרוס את הבנייה, אבל עיריית ת”א עדיין מסרבת לבטל את היתר הבנייה שהנפיקה לדייר.


לוגו גלובס - כתבה אודות משרד עו

פורסם בתאריך 29.04.12

“הפנטהאוז ירון זהבי” – תוכנית לבניית מגורים ומלון במקום מבנה המשטרה המיתולוגי שברחוב דיזנגוף בתל אביב מרתיחה את השכנים ואת העירייה, שניסתה לבטל את המכרז כבר לפני כ-4 שנים. מינהל מקרקעי ישראל מכר את בניין המשטרה באוקטובר 2006.


לוגו גלובס - כתבה אודות משרד עו

פורסם בתאריך 29.04.14

מגדל בבל- איך הפך פרויקט דיור מוגן למגדל מפואר בן 20 קומות? – כיצד נערכו הדיירים, באמצעות עו”ד נעם קולודני, לטפל בשחיתות? (בעיתון המודפס תפסה הכתבה את עמוד השער ושני עמודים נוספים…)


לוגו גלובס - כתבה אודות משרד עו

פורסם בתאריך 11.02.13

צמח המרמן בנתה 5 קומות באלפי מנשה ללא היתר – תושבי הבניינים הסמוכים וחלק מדיירי הבניינים הקיימים שכבר מתגוררים בפרויקט החברה, הגישו התנגדות לוועדה המחוזית בית אל כנגד אישור התוכנית.


לוגו רדיו 103FM - כתבות אודות משרד עו

פורסם בתאריך 07.05.14

מגדל בבל – איך הפך פרויקט של דיור מוגן לבניין יוקרה בן 20 קומות? ב-2012 הבטיחה החברה הקבלנית שזכתה במכרז לבנייה על רכס בסמוך לכרמיאל כי יוקם שם פרויקט דיור מוגן ומתחם ספורט. ואולם, בפועל התכנית שהתקבלה הייתה לבניית מגדל יוקרה. עו”ד נועם קולודני, המייצג את תושבי כרמיאל המתנגדים למהלך, מדבר על המקרה.


לוגו גלובס - כתבה אודות משרד עו

פורסם בתאריך 09.04.17

לא מעט נאמר על הקלות שבה ניתן להגיש התנגדות לתוכנית ולגרום בה לעיכובים או שינויים. אלא שבמקרים מסוימים, המתנגדים שהגישו התנגדות המותרת להם על פי החוק, שילמו מחיר יקר: ספגו איומים ואף תביעות